Priljubljene Objave

Izbira Urednika - 2019

Redni avtobusi iz Sankt Peterburga

Cenovno ugoden in hiter način za pot iz Sankt Peterburga na Finsko je redni avtobus. Ta vrsta prevoza ima še eno nedvomno prednost: redni avtobusi mimo rusko-finske meje ne obratno! Gredo strogo po urniku in je zelo priročno, saj lahko jasno načrtujete svoj čas. Redni avtobusi so priljubljeni med turisti, ki preprosto "zavržejo" vizum, pa tudi med potniki, ki na dolge izlete v Suomi obiščejo različna mesta.
Redni avtobus iz Sankt Peterburga na Finsko. Foto: portalglobus.ru

Avtobusi St. Petersburg - Lappeenranta

Mesto odhoda v Sankt Peterburgu: Hotel Pulkovskaja (Trg zmage, 1) ali hotel "Moskva".

Vstopnice lahko kupite pri vozniku avtobusa ali v prodajnem centru v hotelu Pulkovskaya.

Avtobus prečka mejo izven obrata po svojem urniku.

Odpiralni čas: od 11.00 do 19.00 vsak dan, sedem dni v tednu. Tel. (812) 740-39-85.

Avtobus St. Petersburg - Lappeenranta

Urnik avtobusne linije St. Petersburg - Vyborg - Lappeenranta, DNEVNO, od zadnje nedelje marca do zadnje sobote oktobra, vključno

17.50Lappeenranta (avtobusna postaja)14.05
18.00Lappeenranta (park)14.00
18.10Mustola / tržnica Laplandije, ribja tržnica Disas, Lidl, Rajamarket13.40
20.20Območje Vyborg / železniška postaja11.00
20.30Območje Vyborg / železniška postaja10.45
22.30Sankt Peterburg (GOST. "Evropa")08.40
23.00Sankt Peterburg (GOST. "Pulkovskaya")08.00

Urnik avtobusne linije St. Petersburg - Vyborg - Lappeenranta, DNEVNO, od zadnje nedelje oktobra do zadnje sobote marca vključno

16.50Lappeenranta (avtobusna postaja)13.05
17.00Lappeenranta (park)13.00
17.10*Mustola / tržnica Laplandije, ribja tržnica Disas, Lidl, Rajamarket12.40*
20.20Območje Vyborg / železniška postaja11.00
20.30Območje Vyborg / železniška postaja10.45
22.30Sankt Peterburg (GOST. "Evropa")08.40
23.00Sankt Peterburg (GOST. "Pulkovskaya")08.00

Izleti v hotele Imatran Kylpylä Spa in Holiday Club Saimaa za vstopnice pred nakupom. Čas prihoda in odhoda avtobusa je ob 13:30 po lokalnem času.

Razpored prikazuje lokalni čas;

* - ustavite se samo na zahtevo

Tarife mednarodne avtobusne linije St. Petersburg - Vyborg - Lappeenranta pri nakupu vozovnice v Rusiji, drgnite. / Nakup v Rusiji, (RUR)

VyborgSankt Peterburg
v eno smertam in nazajnaprej in nazaj v enem dnevuv eno smertam in nazajnaprej in nazaj v enem dnevu
Lappeenranta600/6001150/11501000/10001250/15502400/30001500/2000
Spa Imatran Kylpyla in Holiday Club Saimaa950/9501800/18001450/14501600/16002500/30001950/2000

Avtobusi St. Petersburg - Turku

Avtobusno prevozno podjetje "Sovavto" Sankt Peterburg - Turku

In še eno pot iz prevoznega podjetja "Sovavto", zahvaljujoč kateremu lahko vzamete avtobus iz Sankt Peterburga do finskega mesta Turku.

Avtobusi vozijo vsak dan, enkrat na dan.

Mesto odhoda: Gost. "Pulkovo".

Točka prihoda: Turku (avtobusna postaja ali pristanišče).

Vstopnice lahko kupite v hotelu "Pulkovskaya" (Victory Square, 1). Odpiralni čas: od 11.00 do 19.00 vsak dan, sedem dni v tednu. Tel. (812) 740-39-85.

09:00Avtobusna postaja / avtobusna postaja TURKU19:05
10:00SALO avtobusna postaja / avtobusna postaja18:05
XHELSINKI / Silja Line*
XHELSINKI / Linija Viking*
12:00Avtobusna postaja / avtobusna postaja HELSINKI16:00
12:50Avtobusna postaja / avtobusna postaja PORVOO14:55
13:25Avtobusna postaja / avtobusna postaja LOVIISA14:20
14:10Avtobusna postaja / avtobusna postaja KARHULA13:40
14:25Avtobusna postaja / avtobusna postaja HAMINA13:25
15:00Mejna postaja VAALIMAA12:50
17:10Mejna postaja TORFIANOVKA11:50
18:15Železniška postaja VYBORG / železniška postaja11:00
20:15ST.PETERSBURG Kamennoostrovskij Pr.39 / Kamennoostrovsky-39X
XST.PETERSBURG Hotel Evropa / GOST. "Evropa" (kot ulice Mikhailovskaya St. in Sq. Arts)08:40
21:00ST.PETERSBURG Hotel Park Inn Pulkovskaja / GOST. "Park Inn Pulkovskaya"07:50

Pri nakupu vozovnice v Rusiji (rub.) / Nakup v Rusiji (RUR)

VYBORG / VIBORGST.PETERSBURG / S.PETERSBURG
v eno smertam in nazajv eno smertam in nazaj
TURKU / TURKU2400360026504000
SALO / SALO2250350025003700
HELSINKI / HELSINKI1500240017502750
PORVOO / PORVOO1450220016002600
LOVIISA / LOVIISA1350215015002500
KARHULA / CARHULA1050175012002250
HAMINA / HAMINA900140011502000
VAALIMAA / VAALIMAA65090011001900

Pri nakupu vozovnice na Finskem / Nakup na Finskem, EURO

VYBORG / VIBORGST.PETERSBURG / S.PETERSBURG
v eno smertam in nazajv eno smertam in nazaj
TURKU / TURKU48725380
SALO / SALO45705074
HELSINKI / HELSINKI30483555
PORVOO / PORVOO29443252
LOVIISA / LOVIISA27433050
KARHULA / CARHULA21352445
HAMINA / HAMINA18282340
VAALIMAA / VAALIMAA13182238

Avtobusi St. Petersburg - Kuopio

Avtobus Kuopio - Sankt Peterburg

Kuopio - Petersburg
Pet, ne
Mesto
** 25.10.2015 - 30.03.2016
*30.03. - 25.10.2015
Petersburg - Kuopio
Pon, sob
** | *
07:30KuopioAvtobusna postaja19:45 | 18:45
08:20LeppavirtaAvtobusna postaja19:05 | 18:05
08:40VarkausAvtobusna postaja18:45 | 17:45
09:45JuvaABC18:00 | 17:00
10:40SavonlinnaAvtobusna postaja17:15 | 16:15
11:05## PunkaharjuSHELL16:45 | 15:45
12:00SarkisalmiABC16:30 | 15:30
12:05## ParikkalaŽelezniška postaja16:00 | 15:00
12:50ImatraCentralna postaja15:30 | 14:30
13:30LappeenrantaAvtobusna postaja15:00 | 14:00
14:10NuiyamaaFinski carinski organi14:00 | 13:00
Pojdi v ruski čas
+1 zimski čas **
+0 poletje *
Pojdi na finski čas
-1 zimski čas **
-0 poletje *
* | **
14:10 | 15:10Ruski carini14:30
15:00 | 16:00VyborgŽelezniška postaja13:30
16:45 | 17:45# SestroretskŽelezniška postaja#11:45
17:30 | 18:30Sankt PeterburgHotel Grand Europe11:05
17:45 |18:45Sankt PeterburgMoskva železniška postaja10:50
18:00 | 19:00Sankt PeterburgAvtobusna postaja na Obvodnem10:45

# Na zahtevo

Prtljaga: 2 sedeža na potnika, dodatni prostor za prtljago - 5 €.

Avtobusi St. Petersburg - Helsinki

Avtobus St. Petersburg - Helsinki Lux Express

Helsinki - St. Petersburg (dnevni let)

  • 08:00 - Helsinki
  • 16:10 - St. Petersburg

Sankt Peterburg - Helsinki (let opravlja vsak dan)

  • 06:45 - Sankt Peterburg, železniška postaja Baltiysky
  • 12:45 - Helsinki

Spletna stran prevoznega podjetja: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Avtobusi St. Petersburg - Kotka

V notranjosti avtobusa Lux Express

Kotka - Sankt Peterburg (let deluje dnevno, razen v sredo)

  • 10:05 - Kotka
  • 16:10 - St. Petersburg

Sankt Peterburg - Kotka (let deluje dnevno, razen ob torkih)

  • 23:55 - Sankt Peterburg
  • 03:55 - Kotka

Kotka - Sankt Peterburg (let deluje dnevno)

  • 16:05 - Kotka
  • 22:10 - Sankt Peterburg

ali

  • 23:35 - Kotka
  • 05:45 - Sankt Peterburg

Sankt Peterburg - Kotka (let deluje dnevno)

  • 06:45 - Sankt Peterburg
  • 10:40 - Kotka

Spletna stran prevoznega podjetja: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Avtobusi St. Petersburg - Virolahti

V udobnem avtobusu Lux Express

Virolahti - Sankt Peterburg (let deluje dnevno)

16:50 - Virolahti

22:10 - Sankt Peterburg

Sankt Peterburg - Virolahti (let deluje dnevno)

06:45 - Sankt Peterburg

09:55 - Virolahti

Spletna stran prevoznega podjetja: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Poleg rednih avtobusov so na voljo tudi turistični avtobusi (od hotela Oktyabrskaya) in minibusi iz Sankt Peterburga do Finske. Če potujete v skupini, lahko naročite zasebni prenos neposredno iz vašega doma. Cene za turistične lete bodo še nižje od tistih v tabelah. Toda obstaja ena "vendar". Turistični avtobusi ne vozijo po tesnih voznih redih, čas odhoda je pogosto odvisen od tega, kako hitro je avtobus poln potnikov. Če ni dovolj ljudi, ki bi bili pripravljeni na potovanje, se let ne sme opraviti ali preložiti za drug čas. In na meji teh avtobusov je carinski nadzor na skupni osnovi, zato je nemogoče natančno reči, kdaj boste prispeli na vaš cilj.

Oglejte si video: Senators, Governors, Businessmen, Socialist Philosopher 1950s Interviews (Avgust 2019).

Pustite Komentar